YAMAHA YST-FSW050

Cena produktu YAMAHA YST-FSW050 není známa.

 

Popis produktu YAMAHA YST-FSW050: Reproduktor Yamaha YST-FSW050 Společnost Yamaha přináší dokonalé zvukové podání, které je založeno na dlouholetých zkušenostech společnosti v oblasti HiFi audio techniky. Vše je navíc zabaleno ...  Více informací


YAMAHA YST-FSW050 - popis

Reproduktor Yamaha YST-FSW050

Společnost Yamaha přináší dokonalé zvukové podání, které je založeno na dlouholetých zkušenostech společnosti v oblasti HiFi audio techniky. Vše je navíc zabaleno ve stylovém, nadčasovém designu, který nikdy nezevšední. Nyní představila na trhu reproduktor s označením Yamaha YST-FSW050, který jistě oceníte v domácnosti, komerčních prostředí nebo jiných interiérech.
Velmi kvalitní zvuk

Reproduktor Yamaha YST-FSW050 je výjimečný subwoofer pro multikanálový systém domácího kina. Reproduktor dodá mimořádnou čistotu, přesvědčivost, realizmus a basovou odezvu. Reproduktor je tvořen výkonným 160mm zvukovým měničem, který se společně s technologií Advanced YST II + ​​Lineárním Portem postará o velmi znělé a výrazné basové tóny.
Stylový design

Tento výrobce vtiskl reproduktoru velmi elegantní design, který umožňuje použití i ve stylově zařízeních pokojích nebo kancelářích. Tento reproduktor oceníte všude, tam kde si budete chtít dopřát velmi kvalitní poslech Vaší oblíbené hudby. Výrobku byl dán, nový tvar, který může být použit i jako stojan, díky plochému a nízkému designu.
Klíčové vlastnosti

Frekvenční odezva subwooferu činí vynikajících 35Hz - 160Hz díky výkonnému 160mm zvukovému měniči. Jeho výkon činí 100W dynamicky. Rozměry reproduktoru jsou 350 x 163 x 350 mm a hmotnost 8.5 kg.

Výrobce Yamaha
Výkon
Informace o parametru Výkon
100 W
Bluetooth Ne

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu YAMAHA YST-FSW050 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Web kamery, Flash disky, All-in-one PC.