Onkyo SKW-208

Cena produktu Onkyo SKW-208 není známa.

 

Popis produktu Onkyo SKW-208: Společnost Omkyo patří mezi špičkové výrobce video i audio přístrojů. Její historie sahá až do roku 1946 a od této doby se její produkty stále zlepšují a jsou obohacené o nové technologie. Mezi je...  Více informací


Onkyo SKW-208 - popis

Společnost Omkyo patří mezi špičkové výrobce video i audio přístrojů. Její historie sahá až do roku 1946 a od této doby se její produkty stále zlepšují a jsou obohacené o nové technologie. Mezi její výrobky patří kvalitní zesilovače, tunery, CD/DVD i BD přehrávače, reproduktory a mnohé další výrobky.

Onkyo SKW-208 kompaktní velikosti je designově zajímavý výkonný subwoofer, který dodá muzice tu správnou atmosféru. Skvěle doplní Vaši reproduktorovou soupravu a konečně si tak vychutnáte basový doprovod v dramatických filmech, v muzice nebo při hraní oblíbených herních titulů. Užijete si skvělý zvukový doprovod filmu pro jedinečný filmový zážitek.

Aktivní subwoofer s bassreflexem zkvalitňuje a zvýrazňuje podání basových tónů. Frekvenční rozsah je pěkných 25 až 200 Hz při impedanci 20 kOhmů. Výkon subwooferu je solidních 120 W.

Rozměry subwooferu jsou 275 x 507 x 411 mm a jeho hmotnost je 11,6 kg. Výrobce pro tento model zvolil elegantní stříbrné barevné provedení.

Konfigurace reproduktorů:

Subwoofer

Typ použití:

pro Domácí kina

Rozhraní:

3.5mm

Výrobce Onkyo
Bluetooth Ne
Výkon
Informace o parametru Výkon
120 W

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Onkyo SKW-208 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Web kamery, Flash disky, All-in-one PC.


Zkuste také...

Onkyo SKH-410