Onkyo SKH-410

Cena produktu Onkyo SKH-410 není známa.

 

Popis produktu Onkyo SKH-410: Onkyo SKH-410 Společnost Onkyo přináší dokonalé zvukové podání, které je založeno na dlouholetých zkušenostech společnosti v oblasti HiFi audio techniky. Vše je navíc zabaleno ve stylovém, nadčas...  Více informací


Onkyo SKH-410 - popis

Onkyo SKH-410
Společnost Onkyo přináší dokonalé zvukové podání, které je založeno na dlouholetých zkušenostech společnosti v oblasti HiFi audio techniky. Vše je navíc zabaleno ve stylovém, nadčasovém designu, který nikdy nezevšední. Nyní představila na trhu reproduktor s označením Onkyo SKH-410, který jistě oceníte v domácnosti, komerčních prostředí nebo jiných interiérech.
Velmi kvalitní zvuk
Onkyo SKH-410 je tvořen jedním 80mm zvukovým měničem, které zajišťují vysoce kvalitní podání zvuku. Zvukové měniče jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů a umožňují uživateli velmi kvalitní poslech oblíbené hudby v plném frekvenčním rozsahu.
Stylový design
Tento výrobce vtiskl reproduktoru velmi elegantní design, který umožňuje použití i ve stylově zařízeních pokojích nebo kancelářích. Tento reproduktor oceníte všude, tam kde si budete chtít dopřát velmi kvalitní poslech Vaší oblíbené hudby.
Klíčové vlastnosti
Výkon reproduktorů je 25/100 W RMS /maximálně při frekvenčním rozsahu 90Hz - 20kHz. Intenzita je standardních 81 dB a impedance 6 ohmů. Rozměry produktu jsou 120 x 143 x 150 mm, při poměrně nízké hmotnosti 3kg.

Konfigurace reproduktorů:

2

Typ použití:

HiFi, pro Domácí kina

Odstup signál/šum [dB]:

81

Typ reproduktorů:

Regálové

Výrobce Onkyo
Bluetooth Ne
Výkon
Informace o parametru Výkon
100 W
Citlivost
Informace o parametru Citlivost
81 dB
Typ Regálové
Impedance
Informace o parametru Impedance
6 Ω

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Onkyo SKH-410 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Web kamery, Flash disky, All-in-one PC.


Zkuste také...

ONKYO SKW-208