Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Reproduktory k PC >

Magnat Monitor Supreme 2002

Magnat Monitor Supreme 2002

Cena produktu Magnat Monitor Supreme 2002 není známa.

 

Popis produktu Magnat Monitor Supreme 2002: Reproduktor Magnat Monitor Supreme 2002 Společnost Magnat přináší dokonalé zvukové podání, které je založeno na dlouholetých zkušenostech společnosti v oblasti HiFi audio techniky. Vše je navíc z...  Více informací


Magnat Monitor Supreme 2002 - popis

Reproduktor Magnat Monitor Supreme 2002
Společnost Magnat přináší dokonalé zvukové podání, které je založeno na dlouholetých zkušenostech společnosti v oblasti HiFi audio techniky. Vše je navíc zabaleno ve stylovém, nadčasovém designu, který nikdy nezevšední. Nyní představila na trhu reproduktor s označením Magnat Monitor Supreme 2002, který je representován velmi kvalitním designem a vybavený pevnými MDF deskami, které snižují nežádoucí resonance. Reproduktor jistě oceníte v domácnosti, komerčních prostředí nebo jiných interiérech.
Velmi kvalitní zvuk
Magnat Monitor Supreme 2002 je tvořen jedním výškovým 25mm, jedním středobasovým 170mm a dvojicí basových 8“ zvukových měničů, které zajišťují vysoce kvalitní podání zvuku. O zvýraznění basů se postará funkce Bassreflexu.
Stylový design
Tento výrobce vtiskl reproduktoru velmi elegantní design, který umožňuje použití i ve stylově zařízeních pokojích nebo kancelářích. Tento reproduktor oceníte všude, tam kde si budete chtít dopřát velmi kvalitní poslech Vaší oblíbené hudby.
Klíčové vlastnosti
Frekvenční rozsah podlahového reproduktoru je v rozmezí 18 až 40 000 Hz, a díky tomu dokáže reprodukovat zvuk v širokém rozsahu jednotlivých tónů od kvalitních basů až po výrazné výšky. Výkon je 225/450 W RMS /maximálně. Impedance je standardních 8 Ohmů. Citlivost reproduktoru je udávána 93 dB.
Rozměry výrobku jsou 267 x 1080 x 335 mm a hmotnost je 23kg. Cena je uváděná za pár.

Konfigurace reproduktorů:

2

Počet kanálů:

6

Typ použití:

HiFi, pro Domácí kina

Frekvenční rozsah [Hz]:

18

Frekvenční rozsah [kHz]:

40

Odstup signál/šum [dB]:

93

Typ reproduktorů:

Sloupové

Výrobce Magnat
Bluetooth Ne
Výkon
Informace o parametru Výkon
450 W
Citlivost
Informace o parametru Citlivost
93 dB
Typ Sloupové
Impedance
Informace o parametru Impedance
8 Ω

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Magnat Monitor Supreme 2002 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Web kamery, Flash disky, All-in-one PC.