Logitech Z506

Cena produktu Logitech Z506 není známa.

 

Popis produktu Logitech Z506: Popis produktu Společnost Logitech je známým výrobcem počítačových periferií a z její dílny pochází i reprosystém Z506. Jedná se o kvalitní soustavu reproduktorů 5.1 se solidním celkovým zvukov...  Více informací


Logitech Z506 - popis

Popis produktu

Společnost Logitech je známým výrobcem počítačových periferií a z její dílny pochází i reprosystém Z506. Jedná se o kvalitní soustavu reproduktorů 5.1 se solidním celkovým zvukovým výkonem 75 wattů (RMS) a pěkným designem. Výrobce se u nových modelů zaměřil především na lepší prostorové rozprostření zvuku v místnosti.

Systém má elegantní černé provedení. Subwoofer se s výkonem 27W postará o kvalitní basy a čtyři satelitní reproduktory, každý o výkonu 8W, zase o živý a prostorový zvuk, které ještě podporuje svým výkonem 16W středový reproduktor. Frekvenční rozsah celé soustavy je od 45 Hz do 20 kHz.

Sestavu lze připojit k MP3 / CD přehrávačům a všem zvukovým kartám, které ani nemusí být zdrojem prostorového zvuku, systém dokáže i z klasického stereo signálu vytvořit za pomoci 3D stereo technoligie pěkný prostorový zvuk. Pomocí samostatně prodávané redukce je dále možné připojit DVD přehrávače, herní konzole apod, a nebudete ochuzeni o skvělý zvukovýzážitek.

Hmotnost celé reprosoustavy je 5,1kg a je dodávána se sadou kabelů o délkách 2,7m pro středový, 2x 2m pro přední a 2x 5m pro zadní reproduktory. Součástí je také dvoumetrový kabel pro připojení zdroje signálu.

Technické parametry

Konfigurace reproduktorů:
5,1

Rozhraní:
3.5mm

Ovládání:
na satelitu

Výstupní výkon

Výkon centrálního satelitu RMS [W]:
16

Výkon satelitu RMS [W] (na kanál):
8

Výkon subwooferu RMS [W]:
27

Základní parametry

Konfigurace reproduktorů:
5,1

Typ použití:
pro Notebooky, pro PC

Frekvenční rozsah [Hz]:
45

Frekvenční rozsah [kHz]:
20

Rozhraní:
3.5mm

Speciální vlastnosti

Ovládání:
na satelitu

Výrobce Logitech
Výkon
Informace o parametru Výkon
75 W
Počet reproduktorů
Informace o parametru Počet reproduktorů
5.1
Bluetooth Ne

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Logitech Z506 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Web kamery, Flash disky, All-in-one PC.