Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Reproduktory k PC >

LOGITECH repro S-150

LOGITECH repro S-150

Cena produktu LOGITECH repro S-150 není známa.

 

Popis produktu LOGITECH repro S-150: Popis produktu Vedle řady kvalitních reproduktorových vícekanálových soustav se firma Logitech zaměřuje i na základní segment trhu, levnější sestavy či kancelářské počítače, u kterých není špič...  Více informací


LOGITECH repro S-150 - popis

Popis produktu

Vedle řady kvalitních reproduktorových vícekanálových soustav se firma Logitech zaměřuje i na základní segment trhu, levnější sestavy či kancelářské počítače, u kterých není špičková kvalita zvuku tím hlavním měřítkem. Na trh tedy přináší stereofonní reprosestavu S-150, která základní zvukové a hudební potřeby zcela jistě uspokojí. Navíc disponuje rozhraním USB, které lze dnes najít na každém počítači.

Digitální reproduktory v černém provedení disponují výkonem 0.6 wattu na kanál, což bez problémů postačuje pro hraní her, sledování filmů, komunikaci i poslech hudby. Frekvenční rozsah je od 90Hz do 20kHz a zapnutí je indikováno LED diodou.

Technické parametry

Konfigurace reproduktorů:
2

Rozhraní:
USB

Ovládání:
na satelitu

Výstupní výkon

Výkon satelitu RMS [W] (na kanál):
0,6

Základní parametry

Konfigurace reproduktorů:
2

Typ použití:
pro Notebooky, pro PC

Frekvenční rozsah [Hz]:
90

Frekvenční rozsah [kHz]:
20

Rozhraní:
USB

Speciální vlastnosti

Ovládání:
na satelitu

Výrobce Logitech
Bluetooth Ne
Výkon
Informace o parametru Výkon
6 W
Počet reproduktorů
Informace o parametru Počet reproduktorů
2.0

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LOGITECH repro S-150 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Web kamery, Flash disky, All-in-one PC.