Kurzweil KS-40A

Cena:

2 480

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Kurzweil KS-40A: KS-40A je označení pro kompaktní, cenově dostupné a vysoce kvalitní aktivní studiové monitory, které ocení každý nadšenec do kvalitního zvuku, ať už potřebuje monitorovat své klávesové nástroje, n...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Kytary.cz - svět hudebních nástrojů, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kytary.cz - svět hudebních nástrojů popsal.
Doprava zdarma
12. 3. 2021
Do obchodu

Kurzweil KS-40A - popis

KS-40A je označení pro kompaktní, cenově dostupné a vysoce kvalitní aktivní studiové monitory, které ocení každý nadšenec do kvalitního zvuku, ať už potřebuje monitorovat své klávesové nástroje, nahrávat či míchat hudbu nebo jen vyžaduje kvalitní poslech.

Výkon těchto monitorů, který odpovídá 2x 10 Wattům, živí v každém z nich dva reproduktory – 4palcový woofer a 0,75palcový tweeter. Frekvenční odezva v tolerantním pásmu -5 dB odpovídá 10 – 10 000 Hz. Kromě hlasitosti lze nastavit i výraznost basových frekvencí.

Veškerá elektronika je schována v kabinetu vyrobeného ze 12milimetrů silného MDF. Samozřejmostí je elektormagnetické stínění, akustické vyladění a umístění bass reflexu na zadní straně. Pro vstup jsou využity dvě dvojice RCA konektorů, z nich první má zesílené výšky a druhý rovnou ekvalizaci.


Technické údaje
• aktivní studiové monitory
• ovládání: Volume, SubBass
• kabinet: 12mm silný MDF
• bass reflex (zadní strana)
• elektromagnetické stínění
Parametry
Výkon: 20 W
Basový reproduktor: 4 "
Výškový reproduktor: 0,75 "
Frekvenční rozsah: 100 Hz - 20 kHz
Vstupy: 2x RCA
Počet kusů: 2
Barva: Černá
Rozměry: 230x148x180
Hmotnost: 5 kg
Repro: 4 "

Výrobce Kurzweil

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kurzweil KS-40A užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Web kamery, Flash disky, Čtečky elektronických knih.