Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Reproduktory k PC >

Genius SW-U2.1 200

Genius SW-U2.1 200

Cena produktu Genius SW-U2.1 200 není známa.

 

Popis produktu Genius SW-U2.1 200: Popis produktu Společnost genius uvedla na trh poměrně dobře přenosnou 2.1 reprosoustavu, se kterou je možné dopřát si velmi kvalitní poslech i na místech bez zdroje elektrické energie. Reprodu...  Více informací


Genius SW-U2.1 200 - popis

Popis produktu

Společnost genius uvedla na trh poměrně dobře přenosnou 2.1 reprosoustavu, se kterou je možné dopřát si velmi kvalitní poslech i na místech bez zdroje elektrické energie. Reproduktory se totiž napájejí přímo z USB portu, a pokud vlastníte notebook, tak ani výpadek proudu vás nemůže zastavit při pouštění svých skladeb. Přívod audio signálu je přes 3,5mm jack konektor, který se dnes nachází na většině mobilních zařízení a na počítačích je již standardem.

Genius SW-U2.1 200 jsou vybavené 3“ basovým reproduktorem umístěném ve dřevěné skříni pro pěkně hluboký zvuk. Na basáku se nachází i praktické ovládání hlasitosti. Výkon subwooferu je 2W a je doplněn dvojicí 2,5“ satelitních reproduktorů s výkonem každý 2W. celkový výkon sestavy je tak velmi slušných 6W. odstup signálu od šumu je 80dB.

V případě potřeby je možné umístit satelity na zeď díky přítomnosti speciálního otvoru na jejich zadní straně. Rozměry subwooferu jsou 116 x 195 x 227 mm a satelitů 82 x 110 x 67 mm.

Technické parametry

Konfigurace reproduktorů:
2,1

Celkový výkon RMS [W]:
6

Rozhraní:
3.5mm, 3.5mm

Ovládání:
na subwooferu

Výstupní výkon

Celkový výkon RMS [W]:
6

Výkon satelitu RMS [W] (na kanál):
2

Výkon subwooferu RMS [W]:
2

Základní parametry

Konfigurace reproduktorů:
2,1

Počet kanálů:
3

Typ použití:
pro Notebooky, pro PC

Odstup signál/šum [dB]:
80

Rozhraní:
3.5mm, 3.5mm

Speciální vlastnosti

Ovládání:
na subwooferu

Výrobce Genius
Výkon
Informace o parametru Výkon
6 W
Počet reproduktorů
Informace o parametru Počet reproduktorů
2.1
Citlivost
Informace o parametru Citlivost
80 dB

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Genius SW-U2.1 200 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Web kamery, Flash disky, All-in-one PC.