Genius Q120

Cena produktu Genius Q120 není známa.

 

Popis produktu Genius Q120: Popis produktu Genius Q120 společník na Vaše cesty Reproduktory Genius Q120 jsou vyvedeny ve 2.0 provedení, tedy obsahují dva satelity bez speciálního subwooferu. Tento model se díky své velik...  Více informací


Genius Q120 - popis

Popis produktu

Genius Q120 společník na Vaše cesty
Reproduktory Genius Q120 jsou vyvedeny ve 2.0 provedení, tedy obsahují dva satelity bez speciálního subwooferu. Tento model se díky své velikosti a nízké hmotnosti skvěle hodí pro poslech Vaší oblíbené hudby na cestách.
Snadné připojení a napájení
Reproduktory se připojují k počítači, notebooku a různým přenosným přístrojům jako jsou MP3 přehrávače, tablety a telefony pomocí klasického 3,5mm jack konektoru. Ten patří mezi nejrozšířenější audio konektor a díky tomu nebude problém s kompatibilitou. Napájení je řešené pomocí USB portu, který se nachází na většině počítačů i notebooků v dostatečném počtu. USB napájení má jednu obrovskou výhodu a tou je, že můžete reproduktory používat na místech, kde byste klasické modely nemohli, díky absenci elektrické zásuvky.
Snadné ovládání
Přímo na jednom ze satelitů se na zadní straně nachází velmi snadno přístupný regulátor hlasitosti, kterým si nastavíte nejvíce vyhovující hlasitost přehrávané hudby. Snadno přístupné ovládání umožní zvyknout si na vysokou úroveň komfortu a vy se tak budete moci soustředit jen na Vaše oblíbené skladby.
Klíčové vlastnosti
Snadno přenosné 2.0 reproduktory s nevšedním kostičkovým designem. O bohatý zvuk se postarají kvalitní zvukové měniče, které mají impedanci 8ohmů a dokážou přehrávat zvukové tóny ve frekvenčním rozsahu 30Hz - 20kHz. Odstup signálu od šumu je v tomto případně tradičních 70dB a celkový výkon 2W RMS. Na jednom ze satelitů se nachází praktické ovládání hlasitosti. Napájení je řešené pomocí USB konektoru a připojení k audio přístrojům pomocí rozšířeného 3,5mm jack konektoru.
Rozměry výrobku jsou 150 x 115 x 80 mm a jeho hmotnost je 400 gramů.

Technické parametry

Konfigurace reproduktorů:
2

Celkový výkon RMS [W]:
2

Rozhraní:
3.5mm

Výstupní výkon

Celkový výkon RMS [W]:
2

Výkon satelitu RMS [W] (na kanál):
1

Základní parametry

Konfigurace reproduktorů:
2

Typ použití:
pro Notebooky, pro PC

Frekvenční rozsah [Hz]:
30

Frekvenční rozsah [kHz]:
20

Odstup signál/šum [dB]:
70

Rozhraní:
3.5mm

USB napájení:
Ano

Výrobce Genius
Výkon
Informace o parametru Výkon
2.6 W
Počet reproduktorů
Informace o parametru Počet reproduktorů
2.0
Citlivost
Informace o parametru Citlivost
76 dB
Typ Přenosné
Impedance
Informace o parametru Impedance
8 Ω

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Genius Q120 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Web kamery, Flash disky, All-in-one PC.