Creative A50

Cena produktu Creative A50 není známa.

 

Popis produktu Creative A50: Popis produktu Elegantní a kompaktní reproduktory Creative A50 poskytující dobrý a spolehlivý zvuk najdou jistě využití u většiny uživatelů především jako základní ozvučení počítače. Tento všes...  Více informací


Creative A50 - popis

Popis produktu

Elegantní a kompaktní reproduktory Creative A50 poskytující dobrý a spolehlivý zvuk najdou jistě využití u většiny uživatelů především jako základní ozvučení počítače. Tento všestranně využitelný systém je ideální pro nenáročné uživatele vyžadující multimediální zvuk v kancelářském nebo domácím použití. Stereo reproduktory zabírají minimum prostoru, snadno ovladatelný systém je rovněž stylový díky vynikajícímu designu vyznačujícím se moderním černým povrchem.
Reproduktory Creative Labs A50 vybaveny vestavěnými bassreflexovými otvory pro posílení basů a kvalitnější podání hlubokých tónů. Výhodou je možnost napájení z portu USB. Jednoduše zapojte kabel do počítače a nepotřebujete žádný adaptér.
Rozměry reproduktorů jsou 163 x 74 x 83 mm při hmotnosti 239 + 280 g. Rozhraní pro připojení k počítači je USB a navíc pomocí 3,5mm stereofonního konektoru lze připojit reproduktory k celé řadě zvukových zařízení.

Technické parametry

Konfigurace reproduktorů:
2

Celkový výkon RMS [W]:
1,6

Rozhraní:
3.5mm

Ovládání:
na satelitu

Výstupní výkon

Celkový výkon RMS [W]:
1,6

Výkon satelitu RMS [W] (na kanál):
0,8

Základní parametry

Konfigurace reproduktorů:
2

Počet kanálů:
2

Typ použití:
pro Notebooky, pro PC

Frekvenční rozsah [Hz]:
100

Frekvenční rozsah [kHz]:
15

Odstup signál/šum [dB]:
70

Rozhraní:
3.5mm

USB napájení:
Ano

Speciální vlastnosti

Ovládání:
na satelitu

Výrobce Creative
Bluetooth Ne
Výkon
Informace o parametru Výkon
1.6 W
Počet reproduktorů
Informace o parametru Počet reproduktorů
2.0
Citlivost
Informace o parametru Citlivost
70 dB

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Creative A50 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Web kamery, Flash disky, All-in-one PC.