Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Reproduktory k PC >

Klipsch Reference R-14M

Klipsch Reference R-14M

Cena produktu Klipsch Reference R-14M není známa.

 

Popis produktu Klipsch Reference R-14M: Na současném trhu je široká nabídka cenově dostupných, přesto však kvalitních modelů reproduktorových soustav. Z nabídky americké společnosti Klipsch, která je známá od roku svého vzniku (byla zal... > více informací


Klipsch Reference R-14M - popis

nahoru

Na současném trhu je široká nabídka cenově dostupných, přesto však kvalitních modelů reproduktorových soustav. Z nabídky americké společnosti Klipsch, která je známá od roku svého vzniku (byla založena v r. 1946 v Brooklynu panem Paulem W. Klipschem) produkcí sluchátek a reproduktorů původně pro kina a divadla, je zajímavým modelem dvoupásmový set s bassreflexem, který propaguje univerzální širokospektrý přednes s rozmanitým využitím.
Prostory přeplněné zvukem

Je velmi neobjektivním tvrzením, že malé a menší prostory není třeba ozvučovat. Pravdou je, že jakýkoliv prostor lze ozvučit kvalitně a adekvátně jeho velikosti s cílem dosáhnout co nejefektivnějšího akustického výsledku a dobrého osobního sluchového, ale i komplexního dojmu z jakékoliv audio vizuální produkce. S vysokou užitkovostí patentované technologie, která upravuje konstrukční hornový systém, je dosahováno velice dobrých výsledků, jejichž hlavním efektem je opravdový, reálný prostorový zvuk se všemi svými klady a kvalitami. Nad otázkou Proč potřebujeme reproduktory, se již není třeba podivovat. Elektro - akustické měniče, které dokáží energii elektrickou proměnit na mechanickou ve formě zvuku, prozatím neumíme ničím jiným nahradit. Tudíž prostorová ozvučovací technika, ani jejich miniaturní sluchátková forma, nemá na poli vědy a techniky konkurenci.
Menší modely série Reference

Ozvučnice z kvalitního MDF materiálu o rozměrech 149 x 248 x 191 mm disponují dvojicí reproduktorů – basový IMG měnič s basovou membránou o průměru 100 mm, vysoce výkonný, a 25 mm výškový LTS měnič s titanovou kalotou, osazeným dle systému Tractrix Horn do 90 x 90 hornové konstrukce se čtyřmi obvodovými hranami (z původního okruží jsou stěny rozvedeny a spárovány do čtvercového systému tvarováním pružného, ale pevného materiálu). I v malém balení se může skrývat velký výkon, trvale 50 W, přechodně a krátkodobě dosahující až 200 W. Referenční odezva se pohybuje od 64 Hz do 24 kHz. Přechodová frekvence činí 2 250 W. Dále tento set disponuje kvalitními reproterminály se šroubením, 90 decibelovou citlivostí zvuku, přičemž impedanční úroveň dosahuje zpravidla 8 Ohm. Doporučuje se použití zesilovače o maximálním výkonu 120 W. Svou velikostí je menší model reproduktorů Klipsch Reference o rozměrech 149 x 248 x 191 mm ideálním do místností, kde místem je třeba šetřit.
Odění do malé černé róby

V provedení povrchu tohoto efektového modelu je atraktivní černá jasně charismatickým tahem, esteticky ladí i s dalšími možnými alternativami ozvučení – univerzalita dezénu Black je tedy nadmíru ideální. Správné umístění umocní celkový zvukový efekt, je však nutné dodržet daná pravidla vzdáleností a úhlů ve směru od posluchače či diváka ke všem komponentům setu. Malá černá róba kabinetu moderních reproduktorů sice nemá nic společného se zvučným a barevným poslechem, ale precizní zvukový přednes, kompaktní proud s podporou vysokých i nižších nuancí, dynamický projev, nulové rezonanční odchylky a minimální přítomnost šumu vypovídá o tom, že koupí tohoto ozvučení bude učiněno klientské spokojenosti zadost. Při váhání či nejasnostech lze zájemcům doporučit jediné – odbornou poradu profesionála nebo osoby z branže, sledování referencí a recenzí, včetně doporučení spokojených klientů.
Tady Reference – jste na tahu

Se sledováním modifikací a výsledků posledních vyspělých technologií užívaných při výrobě modelů Klipsch je špatná volba pro váš stereofonní poslech nebo zážitek Home Cinema vyloučená. Důvěřujte prověřené značce, kde kvalita není jen pouhým bezduchým termínem a nic neříkajícím slovem bez skutků a důkazů.

Parametry a specifikace:

Sloupové reprosoustavy R-14M:
Konstrukce: 2pásmová s basreflexem
Výškový měnič: kalota 25 mm (Tractrix® Horn)
Basový měnič: 1x 100mm
Maximální příkon: 50 W RMS / 200 W ve špičce
Doporučený výkon zesilovače: 30 – 120 W
Citlivost: 90 dB
Impedance: 8 ohm
Frekvenční rozsah: 64 – 24 000 Hz (± 3dB)
Dělící frekvence: 2250 Hz
Rozměry: 149 x 248 x 191 mm (Š x V x H)
Hmotnost: 3,2kg
Reproterminály: šroubovací
Cena za pár

Výrobce Klipsch
Výkon
Informace o parametru Výkon
50 W
Citlivost
Informace o parametru Citlivost
90 dB
Typ Sloupové
Impedance
Informace o parametru Impedance
8 Ω

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Klipsch Reference R-14M užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Flash disky, Brašny a batohy pro notebooky, Akumulátory pro notebooky.

Nejlevnější Klipsch Reference R-14M akční ceny - Levné Klipsch Reference R-14M

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Klipsch Reference R-14M stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Klipsch Reference R-14M najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Reproduktory k PC.