Klipsch R-10SW

Cena:

8 490

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Klipsch R-10SW: K sérii modelů, jež lze sjednotit a zahrnout pod společný název Reference, náleží i ten, bez něhož by hudba nebyla takovou hudbou, jakou ji znají tisíce milovníků hifi světa a náročných uživatelů ... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Digiboss.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Digiboss.cz popsal.
Info v obchodě

Klipsch R-10SW - popis

nahoru

K sérii modelů, jež lze sjednotit a zahrnout pod společný název Reference, náleží i ten, bez něhož by hudba nebyla takovou hudbou, jakou ji znají tisíce milovníků hifi světa a náročných uživatelů zvukové techniky. Aktivní subwoofer je sice menším ze dvou v téže kategorii, ale jeho výkon, odezva, parametry, kvalita a cena je více než zajímavá.
K čemu potřebujeme subwoofer

V celé šíři hifi sestav zaujímá význačné místo nízkofrekvenční jednotka, která má za úkol zaplnit nižší spektra a postarat se tak o basy, potažmo zajistit, aby zvuk nebyl plochý, ochuzený o hloubky. Jedině se subwooferem dokáže zvuk rozrazit ticho a pořádně zatřást s okenními tabulkami. Basové pásmo ke sloupovým či regálovým setům patří stejně jako podšálek k hrníčku, bez subbasové jednotky není výsledek úplný a dojem úžasný.
Rozměrově nenáročný přítel

Svou nevelkou masivní skříní z dřevovláknitého materiálu určitě nezabere místo, ba naopak mnohem větší účinky v akustickém proudu umí přinést. Svojí výškou 368 mm, hloubkou 417 mm a široký právě 318 mm připomíná minimalistický kousek nábytku, avšak stolička na sezení to není. Díky kvalitnímu vyztužení je jeho hmotnost vyšší než 11 kg. Hranatý design, nadčasová malá černá „róba“ a užitečné ovládání nepřijde nazmar. Tento kvalitní model je z produkce americké firmy Klipsch, která začala díky svému zakladateli, se kterým má shodné jméno, s výzkumem a bádáním již v roce 1946. Léta výzkumů, návrhů, zkušeností se zúročila a její výsledky jsou vidět postupně na všech sériích, jejichž kvalita díky inovativním nápadům i modernějším a vyspělejším technologiím stále vzrůstá.
Co všechno o něm nevíte

Aktivní subwoofer R-10SW s integrovaným zesilovačem má navrch svým 300 W výkonem. Hodí se k regálovým nebo sloupovým reproduktorovým soustavám sérií Reference, Quintet, Gallery, ideálně pro systémy domácího kina, kde je kvalitní a vytříbený poslech doslova žádoucí. Basový měnič s vysokým zdvihem o průměru 250 mm vévodí čelní stěně kabinetu, zadní stěna je pak osazena bass-reflexovým nátrubkem. Zde je situována i veškerá řídící elektronika. Frekvenční rozmezí se pohybuje mezi 32 až 120 Hz, s dělící nastavitelnou frekvencí 40 – 120 Hz. Kontrolka on – off je automatická, přičemž v pohotovostním režimu šetří energii, zapojení je klasické (viz nízkoúrovňový cinch konektor) a napájení je 230 V/ 50 Hz.
Reference na Klipsch Reference

Většinou jsou stručná, ale i obsáhlá a podrobná pojednání o funkčnosti toho kterého výrobku na trhu s elektronikou poměrně dobrou nápovědou, který z modelů si vybrat k ozvučení či k doplnění ozvučení. Je tomu tak i při výběru sub-basové jednotky, jež zaručí posluchači jeho celkový, první i konečný dojem, jeho spokojenost, díky které se může ventilovat právě tímto směrem. Vyspělá zvuková technika, užití kvalitních materiálů, součástek, spojů, kabeláže dává hifi světu avízo, že právě tudy vede cesta za spolehlivým, stabilním, vyváženým a komunikativním akustickým proudem. Vsadíme-li na zvučnou značku, většinou skutečně získáme, vsadíme-li na osobní intuici, dojem, tradici a zkušenosti vyspělé společnosti, na příkladné recenze, které svědčí o bezproblémovém užívání produktu, vyhrajeme. Ve hře je totiž kompaktně vyvážený model, díky němuž je sledování akčních filmů i poslech muzikálů či oblíbené hudby opravdovým, kulturním zážitkem, hodným moderního člověka 21. století.

Parametry a specifikace:
Aktivní subwoofer Klipsch R-10SW
Konstrukce: basový reproduktor osazený do přední strany ozvučnice, basreflexový nátrubek je vyústěný na zadní straně nad řídící elektronikou
Reproduktor: 250 mm
Výkon: 150/300 W
Frekvenční rozsah: 32 – 120 Hz
Dělící frekvence: 40 – 120 Hz, nastavitelná
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Příkon: standby ˂ 0,5 W
Rozměry: 318 x 368 x 417 mm (Š x V x H)
Hmotnost: 11,6 kg
Cena za kus

Výrobce Klipsch
Výkon
Informace o parametru Výkon
300 W
Typ Sloupové

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Klipsch R-10SW užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Flash disky, Web kamery, Akumulátory pro notebooky.

Nejlevnější Klipsch R-10SW akční ceny - Levné Klipsch R-10SW

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Klipsch R-10SW stojí 8 490 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Klipsch R-10SW najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Reproduktory k PC.