Klipsch Groove

Cena:

2 995

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Klipsch Groove: Reproduktor vyšších kvalit není třeba podrobně představovat. Uvidíte ho a víte, že kompaktní originální Bluetooth reproduktory nejsou všechny stejné. Tohle je jiná káva. V malém balení, které přip... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Digiboss.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Digiboss.cz popsal.
Info v obchodě

Klipsch Groove - popis

nahoru

Reproduktor vyšších kvalit není třeba podrobně představovat. Uvidíte ho a víte, že kompaktní originální Bluetooth reproduktory nejsou všechny stejné. Tohle je jiná káva. V malém balení, které připomíná kytarový zesilovač, se skrývá nemalý výkon. Logo na bedně láká k užívání, které se obsahem nerovná umu jen tak obyčejného modelu, velikost a výkon je neporovnatelně vyvýšen do sfér nadzvukové reality. Reproduktor Groove robustního vzhledu zve k prezentaci, představení začíná…
Proč právě Klipsch?

Z amerického Brooklynu již před sedmdesáti lety legendární inženýři začali bádat na dokonalém zvuku a potažmo i nových, respektive inovovaných přístrojích. Paul Wilbur Klipsch netušil, jak dalekosáhlé následky v budoucnu budou mít výsledky jeho bádání v oblasti akustiky, jak široký dopad budou mít tenkrát ještě neznámé hybridní technologie. Tvar, vzhled, konstrukce, povrch, funkčnost a projev, vše procházelo množstvím modifikací, než se některé elementy a samotná produkce ustálila. Reproduktor téže značky si tak pomalu a jistě získával své jméno a místo na slunci. Klipsch se nyní představuje se svým nadčasovým reproduktorem, práci neodbývá, takže i model Groove má šanci u většiny potencionálních zájemců o hudební kvalitu.
Plno skvělých funkcí

Plnohodnotný a ultra přenosný reproduktor Groove čerpá z moderních technologií, předně ale z vyspělého designu, který dnešní době ohromně sluší. Třípalcový širokopásmový hliníkový driver, duální boční pasivní bassradiátory, dobíjecí lithiová baterie 7.4V 2 cell 2200 mAh (8 hodin), microUSB nabíjení a DSP vyrovnávání dokáží zajistit úžasně realistický a dynamický zvuk v jakékoli hlasitostní poloze. Po celou noc nás dokáže zásobovat odpovídajícím zvukem, protože lithiová baterie má své přednosti, které právě tady směle uplatňuje. S povoleným bezdrátovým systémem Bluetooth a vstupem 3,5 mm Analog In je světový. Maximální akustický výkon - 97 dB na 0,5 m, při frekvenční odezvě 65 – 22 000 Hz svědčí o množství dobrých vlastností. Příslušenství je taktéž přibaleno, nechybí ani síťový adaptér a micro USB nabíjecí kabel.
Věnujte mu zkoumavý pohled

Věrohodné údaje lze získat hned na první pohled při zběžném prozkoumání tohoto modelu reproduktoru. Z rozměrů, které jsou 116 x 140 x 65 mm, se dá odhadnout kromě možného umístění a upevnění na příslušném ozvučném místě také jeho hmotnost - 0,77 kg. Učarovat umí ale především designové zpracování, jelikož návrh vzhledu, povrchu, dezénu prošel četnými námitkami, než skončil v této obdivuhodné podobě. Stylové provedení v černé nepokazí první dojem, jenž dodává výrobku kompletní pětihvězdičkové hodnocení. Dostupné a skvěle vyřešené materiálové kombinace jsou aktuální a poplatné dnešní pokrokové době, předvádějí bezchybný atraktivní vzhled a avizují také moderní technologické výdobytky. Velký výkon v malém balení na sebe nenechá dlouho čekat.
Odolný proti vodě

Se všemi klady a prioritami se dá pořídit tento přenosný bezdrátový pomocník za více než přijatelné finanční ohodnocení. Kupodivu je cena nepřímo úměrná kvalitativním proměnám, není tedy vcelku o čem přemýšlet. Spokojenost uživatelů je sečtena a podtržena v četných recenzích, kde najdeme svědectví o funkčnosti i spolehlivosti produktu, reference jsou vizitkou a nevynucenou pochvalou, která nerozhodné a váhavé kupce vyzbrojí maximálními informacemi, jenž jsou odpověďmi na případné otázky a nejasnosti. Klipsch Groove má ve všem jasno. Rozjasnit tvář a naladit u klienta tu správnou akustickou atmosféru, to skutečně umí. Tak proč si ho nevybrat, dokáže být i věrný.

Technické parametry:
DC vstup: 5V, 1A
Výstup zesilovače: 10 W
Frekvenční odezva: 65Hz-22kHz +/- 3 dB
Maximální akustický výkon: 97 dB na 0,5 m
Vstupy: Bluetooth, analogový Jack 3,5 mm
Životnost baterie: 8 hodin
Typ baterie: Nabíjecí Lithium 2200 mAh
Příslušenství Síťový adaptér, micro USB nabíjecí kabel
Zpracování - ABS, silikon a perforovaný kovový
Rozměry (Š x V x H): 116 x 140 x 65 mm
Hmotnost: 770 g

Výrobce Klipsch
Počet reproduktorů
Informace o parametru Počet reproduktorů
1.0
Výkon
Informace o parametru Výkon
10 W
Citlivost
Informace o parametru Citlivost
97 dB
Typ Přenosné

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Klipsch Groove užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Flash disky, Brašny a batohy pro notebooky, Akumulátory pro notebooky.

Nejlevnější Klipsch Groove akční ceny - Levné Klipsch Groove

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Klipsch Groove stojí 2 995 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Klipsch Groove najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Reproduktory k PC.