AQ Wega 54 MKIII

Cena produktu AQ Wega 54 MKIII není známa.

 

Popis produktu AQ Wega 54 MKIII: Zaposlouchejte se do špičkového podání velmi hlubokých tónů, které vytváří aktivní subwoofer AQ Wega 54, který v ozvučnici z kombinace MDF a DTD panelů. Pro přesnou reprodukci nejnižších kmitočtů ... > více informací


AQ Wega 54 MKIII - popis

nahoru

Zaposlouchejte se do špičkového podání velmi hlubokých tónů, které vytváří aktivní subwoofer AQ Wega 54, který v ozvučnici z kombinace MDF a DTD panelů. Pro přesnou reprodukci nejnižších kmitočtů je zapotřebí vynikající tuhost skříně, její dobré naladění a kvalitní výkonový zesilovač s aktivní výhybkou. Subwoofer WEGA 54 dodá každému domácímu kinu v obývacím pokoji pevný a hutný basový základ. Přesností a hutností basů potěší nejen milovníky akčních filmů.

Sofistikovaný návrh

Wega 54 využívá promyšlenou konstrukci ozvučnice v kombinaci s 10" basovým reproduktorem věhlasné značky PEERLESS a aktivní modul vlastní výroby s velkým toroidním transformátorem v napájecí části. Reproduktor vyniká svým extrémně velkým zdvihem membrány a mohutným magnetickým obvodem. Reproduktor má vysokou citlivost, díky níž dokáže vytvořit potřebný akustický tlak. Subwoofer využívá systém aktivního tlumení vibrací BDS v sendvičové horní desce.

Moderní receivery počítají se subwooferem

Moderní receivery již standardně podporují subwoofer. Jsou pro to vybaveny speciálním signálovým výstupem, kde je v jednom zvukovém kanálu sečtena veškerá basová linka pro celou nahrávku. Řešení s aktivním subwooferem je výhodné i v tom, že výkonově není tolik zatížen hlavní zesilovač a aktivní výhybka v subwooferu kompenzuje vlastní kmitočtovou charakteristiku subbasového reproduktoru a ozvučnice.

Řešením je tvar písmene „Y“

Bassreflex je ve tvaru písmene Y. Zásluhou této výjimečné koncepce může mít větší délku a zároveň stěny bassreflexu jsou součástí výztuh ozvučnice. V samostatné uzavřené komoře je pak uložena elektronická výhybka a jednotka výkonového zesilovače. Jeho ovládací prvky umožňují nastavení dělícího kmitočtu, regulaci vstupní citlivosti a přepínání fáze. Vestavěná funkce automatického Stand-by je vypínatelná.

Klíčové vlastnosti

Aktivní subwoofer s 10“ basovým reproduktorem, který nabízí systém aktivního tlumení. Zařízení nabízí vstupní citlivost 500 mW se šumovým výkonem 100 W. Milovníky filmů a hutných basů potěší další parametr, kterým je výborná hodnota max. akustického tlaku. Ta se rovná 120 dB/m/1W. Model disponuje kmitočtovým rozsahem 25 – 140 Hz v 10 dB pásmu. Hmotnost jednotky činí 20 kg, její objem je 36 l, rozměry (šxvxh): 320 mm x 470 mm x 440 mm.

Výrobce AQ

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu AQ Wega 54 MKIII užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Flash disky, Brašny a batohy pro notebooky, Akumulátory pro notebooky.

Nejlevnější AQ Wega 54 MKIII akční ceny - Levné AQ Wega 54 MKIII

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější AQ Wega 54 MKIII stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější AQ Wega 54 MKIII najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Reproduktory k PC.