AQ Wega 54 MKIII

Cena produktu AQ Wega 54 MKIII není známa.

 

Popis produktu AQ Wega 54 MKIII: Zaposlouchejte se do špičkového podání velmi hlubokých tónů, které vytváří aktivní subwoofer AQ Wega 54, který v ozvučnici z kombinace MDF a DTD panelů. Pro přesnou reprodukci nejnižších kmitočtů ... > více informací


AQ Wega 54 MKIII - popis

nahoru

Zaposlouchejte se do špičkového podání velmi hlubokých tónů, které vytváří aktivní subwoofer AQ Wega 54, který v ozvučnici z kombinace MDF a DTD panelů. Pro přesnou reprodukci nejnižších kmitočtů je zapotřebí vynikající tuhost skříně, její dobré naladění a kvalitní výkonový zesilovač s aktivní výhybkou. Subwoofer WEGA 54 dodá každému domácímu kinu v obývacím pokoji pevný a hutný basový základ. Přesností a hutností basů potěší nejen milovníky akčních filmů.

Sofistikovaný návrh

Wega 54 využívá promyšlenou konstrukci ozvučnice v kombinaci s 10" basovým reproduktorem věhlasné značky PEERLESS a aktivní modul vlastní výroby s velkým toroidním transformátorem v napájecí části. Reproduktor vyniká svým extrémně velkým zdvihem membrány a mohutným magnetickým obvodem. Reproduktor má vysokou citlivost, díky níž dokáže vytvořit potřebný akustický tlak. Subwoofer využívá systém aktivního tlumení vibrací BDS v sendvičové horní desce.

Moderní receivery počítají se subwooferem

Moderní receivery již standardně podporují subwoofer. Jsou pro to vybaveny speciálním signálovým výstupem, kde je v jednom zvukovém kanálu sečtena veškerá basová linka pro celou nahrávku. Řešení s aktivním subwooferem je výhodné i v tom, že výkonově není tolik zatížen hlavní zesilovač a aktivní výhybka v subwooferu kompenzuje vlastní kmitočtovou charakteristiku subbasového reproduktoru a ozvučnice.

Řešením je tvar písmene „Y“

Bassreflex je ve tvaru písmene Y. Zásluhou této výjimečné koncepce může mít větší délku a zároveň stěny bassreflexu jsou součástí výztuh ozvučnice. V samostatné uzavřené komoře je pak uložena elektronická výhybka a jednotka výkonového zesilovače. Jeho ovládací prvky umožňují nastavení dělícího kmitočtu, regulaci vstupní citlivosti a přepínání fáze. Vestavěná funkce automatického Stand-by je vypínatelná.

Klíčové vlastnosti

Aktivní subwoofer s 10“ basovým reproduktorem, který nabízí systém aktivního tlumení. Zařízení nabízí vstupní citlivost 500 mW se šumovým výkonem 100 W. Milovníky filmů a hutných basů potěší další parametr, kterým je výborná hodnota max. akustického tlaku. Ta se rovná 120 dB/m/1W. Model disponuje kmitočtovým rozsahem 25 – 140 Hz v 10 dB pásmu. Hmotnost jednotky činí 20 kg, její objem je 36 l, rozměry (šxvxh): 320 mm x 470 mm x 440 mm.

Výrobce AQ

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu AQ Wega 54 MKIII užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Flash disky nebo Tablety, Akumulátory pro notebooky, Čtečky elektronických knih.

Nejlevnější AQ Wega 54 MKIII akční ceny - Levné AQ Wega 54 MKIII

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější AQ Wega 54 MKIII stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější AQ Wega 54 MKIII najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Reproduktory k PC.